Iveta Bruno - Translation Team

1994.gadā man tika veikta ķīmijterapija un starošana. Tā rezultātā es kļuvu neauglīgs. Kad ķīmijterapijas beigās ārsti mani informēja, ka man nekad nebūs iespēja kļūt par tēvu, mani pārņēma dziļa depresija.

Beigās es aptvēru, ka dzīve turpinās un manas sāpes lēnām kļuva vieglākas.

Nejaušības pēc 2007.gada Februārī es savās mājās uzņēmu lietuviešu meiteni, kas Trento studēja ERASMUS programmas ietvaros. Milānā viņa bija ieradusies uz nedēļu. Starp „risotto” un sarkanā vīna baudīšanu mūsu sarunas laikā viņa jautāja: „Tu zini, kas ir CouchSurfing?”. „Nē, kas tas ir?”, es jautāju. Un tad viņa man izstāstīja par šo savienību internetā un izskaidroja tās galvenos principus. Tajā pašā dienā es tajā piereģistrējos un izveidoju pats savu profilu.

Kopš 2007.gada Februāra mana dzīve ir mainījusies radikāli. Es savā mājā sāku izmitināt tos ceļotājus, par kuriem man bija informācija no to profiliem un atsauksmēm. Man tas iepatikās tik ļoti, ka nedaudz vairāk kā 18 mēnešos manā mājā tika izmitināti 250 cilvēki no 44 dažādām valstīm.

2007.gada Oktobrī es pie sevis izmitināju 100-to ceļotāju un tad man radās ideja – katram ziedojot 2 eiro, kopā sanāk 200 eiro. Protams, tā nav LIELA nauda un tas ir pretrunā CouchSurfing (ir AIZLIEGTS prasīt naudu par ceļotāju izmitināšanu) noteikumiem. Taču es varu pajautāt, vai viņi vēlas brīvprātīgi ziedot šim projektam 2 eiro. Tas ir daudz mazāk nekā maksā alus vai Cola.

Turklāt, mans nolūks nav šo naudu izmantot savām vajadzībām. Šo naudu es plānoju piedāvāt kādām attālinātās adopcijas (long distance adoption) organizācijām un tādā veidā es varu aizmirst par savu noliegto paternitāti.

2 eiro no katra ceļotāja nav liela nauda ... taču 200 eiro mums ļautu atbalstīt/nodrošināt kādu bērnu jebkurā pasaules valstī, piem., nodrošinot veselības aprūpi, pārtiku, izglītību un varbūt pat pieklājīgas dzīves apstākļus.

Tas ir par to, kā radās šis projekts ...


Jebkurš, kurš vēlas man ziedot minimums 2 eiro, saņems projekta logo ar PIN kodu, maksājuma apstiprinājumu un tiks iekļauts projekta mājas lapā ar foto.

Katra kalendārā gada beigās savāktā naudas summa (atkarībā no tās kopējā apjoma) tiks nosūtīta vienai vai vairākām organizācijām, kas nodarbojas ar attālināto adopciju (long distance adoption).
maurizio mangano